50935

100 Товары

Turtle Wax 50935 Антицарапин - реставратор Turtle Wax 300 мл. EN. NEW

новинка!!!

280,00 грн

Ремонт та відновлення

Технологія “heal and seal”

Безпечно видаляє недоліки

-          Образив, що само вирівнюються назавжди видаляють невеликі та великі подряпини (до 1000 зернистістю), завитки, сліди фарби, води та інше.

-          Захисні смоли будують бар’єр для довговічної реставрації фарби.

-          Безпечно та ефективно при нанесенні вручну або машинкою – не потребуються спеціальні навички.

Інструкція: для досягнення кращого результату наносьте на прохолодну, чисту поверхню. Спочатку протестуйте на непомітній ділянці. Не використовуйте на матових поверхнях. Утримайтесь від обробки пластику.

 

Для нанесення вручну: нанесіть невелику кількість на м’який спонж або на невеликий мікрофібровий рушник.  М’яко втирайте рухами вперед-назад протягом 30 секунд. Наносьте повторно поки не буде досягнуто бажаного результату. Завершіть процес легко протерши рушником з мікрофібри.

 

Для нанесення машинкою для полірування, орбітальною машинкою: нанесіть невелику кількість на чистий, м’який пінний спонж. Наносьте зі швидкістю 1500 обертів на хвилину та з невеликим тиском. Наносьте повторно поки подряпини та завитки не будуть видалені. Протріть сухим або вологим мікрофібровим рушником для видалення залишків засобу.

 

Увага. Небезпечно: токсично або смертельно при ковтанні. Містить нафтовий дистилят. У випадку ковтання не треба викликати блювання. Одразу викличте лікаря, або зверніться до токсикологічного центру. У випадку контакту з очима, ретельно промийте водою протягом 15 хвилин.

Вироблено Turtle Wax Inc, США

В этой категории 30 товар(а,ов):

Скидки

Популярные товары

Поставщики

Нет поставщиков

Автокосметика