53140

100 Товары

Turtle Wax 53140 Синтетический Черный полироль HIBRID JET BLACK Триггер

Новинка!!!

360,00 грн

Jet Black

Поліроль-спрей

З додаванням пігментів кольору

Гібрид

пігментні полірувальні елементи змішані з синтетичним воском для бездоганного чорного покриття

-          змішані синтетичні воски і чорно-пігментовані частинки розроблені для збільшення відбивної здатності фарби і посилення чорного кольору

-          мікропорошкові полірувальні елементи видаляють завитки, плями від води та забруднення фарби для отримання скляного ефекту

-          максимальна адгезія полімеру забезпечує неперевершену довговічність

Гібридний спрей поліроль Turtle Wax Jet Black – це найшвидший спосіб отримати ідеальне чорне покриття. Формула, збагачена кольором, швидко видаляє плями, а синтетичні полімери утворюють міцний зв'язок з лаком для максимального захисту. Легка у використанні формула допомагає підтримувати блиск, як новий, у будь-яких погодних умовах.

Гібридна технологія

Гібридні продукти Turtle Wax об'єднують традиційні інгредієнти для догляду за авто з найсучаснішими технологіями для приголомшливих результатів і нових способів блиску.

Інструкції: 1. Добре збовтайте вміст флакону для розмішування полірувальнихелементів. Для отримання найкращих результатів використовуйте на прохолодній поверхні та не використовуйте на прямих сонячних променях. 2. Впевніться, що транспортній засіб був нещодавно вимитий на висушений. 3. Нанесіть рівномірно від 6 до 8 дюймів прямо на покриття, обробляючи поверхню за поверхнею. 4. Розподіліть складеною мікрофібровою тканиною для полірування круговими перекриваючими рухами. 5. Залишіть для висихання та матування, а потім відполіруйте до блиску використовуючи чисту сторону мікрофібрової тканини. Повторюйте до повної обробки всіх поверхонь.

Поради від Turtle: Для посиленого ефекту та отримання глибокого чорного кольору розпиліть та розподіліть так, як вказано в інструкції, а потом залиште до висихання. Нанесіть повторно м’якою вологою мікрофібровою тканиною, переверніть та відполіруйте  до сухості. 2 поетапні нанесення підсилюють колір та підвищують рівень глибокого вологого блиску.

 

 

В этой категории 30 товар(а,ов):

Скидки

Популярные товары

Поставщики

Нет поставщиков

Автокосметика