ZAZ FE87-520Q/400CH

30 Товарів

ZAZ FE87-520Q Chamaleon Синій престиж металік 400мл

250,00 грн

Виробник 
CHAMALEON
Країна виробникНімеччина
ТипФарба

Chamaleon  автомобільна емаль, що  призначена для фарбування заздалегідь підготовлених, заґрунтованих деталей автомобілів. Містить добавки, що підвищують стійкість емалі до несприятливих впливів довкілля на кузов автомобіля.

Аерозольні фарби та емалі – це готові до застосування продукти, поміщені у спеціальну упаковку (аерозольний балончик). Тобто

Вони можуть використовуватися у всіх сферах діяльності, пов'язаних із фарбуванням, а також частковим або повним оновленням старого покриття. Працювати з аерозольною продукцією дуже просто: достатньо розпорошити фарбу на поверхню, що фарбується. Часто навіть не потрібно використовувати додаткові продукти, наприклад аерозольні грунти і лаки.

Пляшка пива і аерозольний балон - це все, що вам потрібно, щоб ваше авто заграло новими фарбами

 

Спосіб застосування

Перед застосуванням балон добре струшувати (не менше 2 хв. після появи стукоту кульки всередині). Розпорошення емалі проводиться з відстані 25-30 см. Поверхня перед забарвленням має бути загрунтована, зашліфована, висушена та знежирена. Балон тримати розпилювальною головкою вгору. Автоемаль нанести в 2-3 шари з міжшаровою витримкою на повітрі 10-15 хв.

Оптимальний температурний діапазон нанесення автоемалі 20-32°С, але не нижче +5°С. Емаль буде повністю висушена через 24 години при t 20°C (через 60 хв при t 60°C). Колір підбирайте за оригінальними віялами Colomix.

При використанні емалі із металевим ефектом через 20 хв. Після фарбування покрийте деталь 1-2 шарами прозорого автомобільного лаку.

Після застосування, з метою очищення розпилювальної головки та отвору клапана, балон необхідно перевернути головкою вниз і натискати на неї доти, доки не піде чистий газ.

І ось тільки тепер можна починати пити пиво.

 

Увага!!! Важливо !!!

Якщо ви зі всією силою тиснете на розпилювач, а фарба і не думає розпилюватись, не шукайте з прокльонами  у своєму мобільнику наші телефони. Ми не підсунули вам бракований балон.

Під розпилювачем розташовується силіконовий запобіжник, який перед початком використання балону, необхідно видалити викруткою, або іншим гострим предметом. Але будьте обережні і не проткніть балон

30 інших товарів в цій категорії:

Відвідувачі, які замовляють цей товар, також купили:

Знижки

На даний час немає товарів зі знижками.

Лідери продажів

Постачальники

Поки що відсутні

Теги

Аерозольні фарби по кодах автовиробників